بیل

آموزش خرید نقشه و کار با نرم افزار نمایشگر نقشه

نرم افزار اندروید جهت نمایش نقشه های رنگی موجود در سایت بر روی تلفن همراه طراحی شده است.

برخی از نقشه های اختصاصی که به همراه نرم افزار اندروید  در سایت بیل قرار دارند فقط از طریق نرم افزار اندروید قرار داده شده در سایت بیل قابل مشاهده و استفاده می باشند .

جهت استفاده از نرم افزار اندروید  در ابتدا باید در سایت ثبت نام نموده و پس از خرید محصول نرم افزارهای فوق را در تلفن همراه نصب نمایید .

پس از نصب نرم افزار بر روی تلفن همراه  با شماره تلفن همراه و رمز عبوری که به وسیله آن در سایت ثبت نام نموده اید وارد نرم افزار می شوید .

در صورت فراموش کردن رمز عبور کافی است در پایین صفحه گزینه “بازیابی رمز عبور” را انتخاب کرده و شماره تلفن همراهی که به وسیله آن در سایت ثبت نام کرده اید را وارد نموده و گزینه ” ارسال کد فعال سازی” را انتخاب نمایید پس از آن توسط پیامک کد 5 رقمی بر روی تلفن همراه شما ارسال می شود.

سپس کد ارسال شده توسط پیامک را به همراه رمز عبور جدید وارد نمایید و توسط رمز عبور جدید وارد نرم افزار شوید .

نکته : در هنگام ورود نام کاربری و رمز عبور برای اولین بار حتما باید تلفن همراه  شما به اینترنت دسترسی داشته باشد .

توجه : کاربر فقط قابلیت نصب نرم افزار  بر روی دو تلفن همراه را خواهد داشت.

کاربر در صورت نصب نرم افزار بر روی بیش از دو تلفن همراه با پیغام “تعداد نصب نرم افزار بیشتر از حد مجاز است با مدیریت سایت به شماره 09120728910 تماس بگیرید ” مواجه می شود و نمی تواند وارد نرم افزار شود .

نکته : در صورتیکه کاربر به دلیل موجهی مانند خرابی تلفن همراه مجبور شود که نرم افزار را بر روی دستگاه دیگری نصب نماید و با پیغام “تعداد نصب نرم افزار بیشتر از حد مجاز است با مدیریت سایت به شماره 09120728910 تماس بگیرید ” مواجه شود باید از طریق تلفن همراه با شماره 09120728910 به مدیریت سایت اطلاع دهد تا قادر به نصب نرم افزار بر روی تلفن همراه دیگری باشد.

این نرم افزار به صورت آفلاین می باشد به این معنا که فقط برای اولین بار و در لحظه وارد کردن نام کاربری و رمز ورود باید به اینترنت دسترسی داشت و پس از آن در صورتی که کاربر از حساب کاربری خود خارج نشود احتیاج به اینترنت ندارد .

پس از وارد کردن نام کاربری و رمز ورود می توانید توسط گزینه “رمز گشایی و مشاهده فایل” نقشه خریداری شده از سایت را انتخاب نمایید و نرم افزار بعد از رمزگشایی از فایل آن را نمایش می دهد.

دقت نمایید که در تلفن همراه فایل خریداری شده بعد از دانلود باید در پوشه دانلود download قرار گیرد.

پوشه download در محل ذخیره داخلی internal storage قرار دارد .

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه نمایید .

www.BiL.ir

استفاده از نقشه های رنگی فقط در اختیار شخص خریدار می باشد و در اختیار قرار دادن نقشه ها به غیر پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.

دیدگاه‌ها (0)

*
*