از آنجایی که مشتری مداری در رأس ارزش‌های سایت بیل قرار دارد، جلب رضایت مشتری اولین و بالاترین اولویت ما می باشد.

در راستای سیاست‌های مشتری محور سایت بیل و به‌ منظور سازگاری با شرایط اقتصادی جامعه، قوانینی برای فروش در سایت بیل وجود دارد که عمل به این قوانین منجر به افزایش رضایت مشتریان، جلب اعتماد آن‌ها و از همه مهم‌تر ساخت و ایجاد تجربه‌ای عالی در خرید می‌شود.

سایت بیل تمام تلاش خود را می‌کند تا محصول دانلودی شما در شرایط مطلوب و با بهترین کیفیت به شما برساند. 

تمامی محصولات شامل گارانتی مادام العمر می باشند.

ثبت نام در سایت بیل به معنی قبول تمام قوانین جاری کشور در حوزه اینترنت و همچنین قبول دریافت پیامک اطلاع رسانی و فروش های ویژه شامل این قوانین می باشد .

اطلاعات مشتریان ( شماره‌های تماس، ایمیل و …) صرفا جهت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به مشتریان سایت بیل استفاده می‌شود و به هیچ عنوان استفاده دیگری نخواهد داشت.

تمامی تصاویر، نوشته ها و … که در کل محتوای وبسایت را تشکیل می دهند به صورت اختصاصی و یونیک بوده و توسط تیم فنی وبسایت بیل تهیه و اجرا شده است که هرگونه استفاده و کپی برداری از این محتوا در هر مضمونی بدون مجوز از وبسایت بیل و ذکر نکردن آدرس و نام وبسایت بیل متحمل پیگرد قانونی و دریافت خسارت می باشد.

هدف از ایجاد بخش نظرات در سایت بیل، اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خرید و کاربری محصولاتی است که به فروش می‌رسد. بدیهی است بخش نظرات سایت بیل با دیگر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد و پس از بررسی کارشناسان تایید، نظرش را روی سایت مشاهده کند. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شوند و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی‌آیند. سایت بیل در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. نمایش نظرات کاربران در سایت به‌هیچ‌وجه به معنی تایید فنی سایت بیل درباره‌ی محتویات نظر نیست؛ لذا از کاربران محترم تقاضا می‌شود، نظرات را اصل و پایه‌ی انتخاب و تصمیم‌گیری خود قرار ندهند.

شرایط و قوانین درج نظر در بخش نظرات کاربران:

  1. فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش از حد معمول، کشیدن حروف یا کلمات، استفاده‌ی مکرر از یک حرف یا کلمه، شکلک و اموجی در متن اجتناب کنید.
  2. برای نظر یا نقد و بررسی خود عنوانی متناسب با متن انتخاب کنید. یک عنوان خوب کاربران را برای خواندن نظر شما ترغیب خواهد کرد.
  3. نقد کاربران باید شامل قوت‌ها و ضعف‌های محصول در استفاده‌ی عملی و تجربه‌ی شخصی باشد و مزایا و معایب به‌صورت خلاصه و تیتروار در محل تعیین‌شده درج شود. لازم است تا حد امکان از مبالغه و بزرگ‌نمایی مزایا یا معایب محصول خودداری فرمائید.
  4. نقد مناسب، نقدی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد؛ بلکه به‌طور واقع‌ بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم مورد بررسی قرار دهد.
  5. با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آن‌ها، لازم است نقد و بررسی هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد؛ نه به‌صورت مطلق.
  6. جهت احترام‌گذاشتن به وقت بازدیدکنندگان سایت، لازم است هنگام نوشتن نقد، مطالب غیرضروری را حذف کرده و فقط مطالب ضروری و مفید را در نقدتان لحاظ کنید.
  7. از به کار بردن کلمات هجو، رکیک و نامربوط خودداری کنید.